google-site-verification=mWQ-0CD14ZneTZS5avlmS1iFQyWtD-aIoaApK1Y10sA

درباره ما


فروشگاه اینترنتی دیجی ترازوفروشگاه اینترنتی دیجی ترازو با فراهم آوردن محیطی ایمن و پویا و با ایجاد دسترسی آسان و مقایسه تجهیزات فروشگاهی و اندازه گیری (ابزار توزین)  سعی بر این دارد تا بتواند بستری آسوده جهت انتخاب کالای مناسب را برای مشتری فراهم سازد. فروشگاه اینترنتی دیجی ترازو متشکل از تیمی جوان و پرانگیزه، هدف اصلی خود را رضایت مشتری و ایجاد اعتماد مشتری نهاده چرا که ما براین اعتقاد هستیم که بهترین تبلیغات جهت رشد فعالیت مان، در رضایت شما مشتریان عزیز است.

 خرید آنلاین علاوه بر سهولت در پرداخت و دریافت کالا این امکان را به مشتری می‌دهد که انتخاب خود را در میان گستره زیادی از محصولات انجام دهد. از طرفی در خرید آنلاین هزینه اضافه‌ای به مشتری تحمیل نمی‌شود و مشتریان از اقصی نقاط کشور محصول را با قیمت یکسانی دریافت کنند.دیجی ترازو با فراهم آوردن تنوع چشمگیری از محصولات در کنارهم و عرضه آنها با قیمتی مناسب ، به دنبال خرید راحت و رضایت‌بخشی برای همراهان خود است.

ما در تیم دیجی ترازو تمام تلاش خود را داشته ایم تا تمامی محصولات این فروشگاه را از تولید کنندگان، وارد کنندگان و شرکت های اصلی تهیه نماییم تا بتوانیم بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت ها و برترین کیفیت به دست شما برسانیم تا علاوه بر جلب رضایت شما بتوانیم گارانتی های معتبر و محصولات با کیفیتی را ارائه دهیم.تعهد ما ارائه با کیفیت­ ترین محصولات، رضایت مشتریان، کمترین قیمت و پیشرفت پیوسته می­باشد. بر همین اساس خود را ملزم به کامل­ کردن خانواده محصولات ضمن رعایت خواسته مشتریان می­دانیم تا مشتریانمان را به آنچه که لایقش هستند برسانیم و بتوانیم با کمک و حمایت شما فروشگاه دیجی ترازو را به عنوان برتربن فروشگاه اینترنتی و خرید آنلاین معرفی نماییم.


تیم دیجی ترازو با هدف جلب اعتماد شما تمامی محصولات موجود در فروشگاه را با ضمانت اصالت کالا و سلامت کالا ارائه میدارد.


تمامی سفارشات شما مشتریان عزیز توسط پست جمهوری اسلامی ایران برای شما در هر نقطه از کشور ایران ارسال می گردد.


فرهاد طلایی اصل صاحب امتیاز فروشگاه اینترنتی دیجی ترازو از شما عزیزان خواهشمند است در صورت وجود پیشنهاد ، انتقاد و یا راهکاری که بتواند ما را در ارائه خدمات بهتر به شما مشتریان گرامی یاری کند را از طریق صفحه تماس با ما به اشتراک بگذارید.