مفتخریم اعلام کنیم که فروشگاه اینترنتی دیجی ترازو راه‌اندازی شد و از این پس، فروش محصولات را به صورت آنلاین در اختیار شما، قرار خواهیم داد.ما این فروشگاه را با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز و استانداردهای بالا جهانی راه‌اندازی کردیم تا راحتی بیش‌تری را برای شما فراهم کنیم. امیدواریم خرید راحت و دلنشینی را تجربه کنید.

تیم دیجی ترازو با جمع آوری تعداد زیادی از محصولات برندهای مختلف و معتبر ایرانی و خارجی در زمینه تجهیزات فروشگاهی اعم از ترازو، باسکول، ترازو های فروشگاهی مدرن و ساده و همچنین تجهیزاتی مانند کالباس بر و دستگاه دوخت نایلون و ترازوهای خانگی و وزن کشی و آزمایشگاهی و جیبی از وزن های کمتر از 500 گرم تا بیشتر از یک تن با امکاناتی مختلف و متنوع و دقت های مختلف را در اختیار شما عزیزان قرار داده است تا مشتریان عزیز فروشگاه اینترنتی دیجی ترازو بتوانند در گستره وسیعی از محصولات بهترین انتخاب را داشته باشند.

در فروشگاه اینترنتی دیجی ترازو، امکان مقایسه، بررسی و نقد محصولات برای شما فراهم شده و سعی ما همواره شفافیت و تصمیم‌گیری آگاهانه مخاطبان است و از نظرات سازنده شما استقبال می‌کنیم.

ما همواره میکوشیم تا خریدی مطمئن و آسوده را برای شما عزیزان به ارمغان آوریم تا تمامی هم وطنان کشور عزیزمان ایران بتوانند نیاز های خود را با بهترین قیمت ها در مجموعه ای کامل با قیمتی یکسان در سراسر کشور با کمترین هزینه به دستشان برسانیم.

ما در تیم دیجی ترازو با دریافت نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد) از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت سعی بر آن داشتیم تا بتوانیم اعتماد شما را نسبت به این فروشگاه اینترنتی جلب نماییم.

در صورتی که سوالی دارید، با کارشناسان پشتیبانی ما تماس بگیرید تا از راهنمایی آن‌ها بهره‌مند شوید.